Motorên Xwarina Veguherîner ên YVF
Motorên rêzeya YVF avahiya rotorê qefesê squirrel bikar tînin, ku bi ventilatorek herikîna eksenî ya veqetandî ve hatî çêkirin da ku bandorek sarbûnê ya baş di leza cûda de misoger bike.
Taybetmendî
| Mezinahiya çarçovê | 80-355 |
| Karûabr | 0.75kW-355kW |
| Voltaj/frekans | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Herêma xebitandinê ji bo torka sabît û Herêma xebitandinê ji bo hêza sabît | 5-50Hz û 50-100Hz |
| Asta parastinê | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Pola îzolekirinê / Pola bilindbûna germahiyê | Xwaringeh/B |
| Rêziknameyên montajê | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Germahiya hawîrdorê | -15°C ~+40°C |
| Divê şilbûna nisbî ji %90 kêmtir be | |
| Divê bilindahî ji asta deryayê kêmtir ji 1000 m be. Sarbûn | |
| Rêbaza sarkirinê | IC416 |
| Gimrig | S1 |
| Faktora xizmetê | 1.0 |
Agahiyên Siparîşê
● Ev katalog tenê ji bo bikarhêneran referans e. Ji kerema xwe lêborînê bixwazin ger guhertinek di hilberan de pêşwext diyarkirinek zêde çênebe.
● Ji kerema xwe dema siparîşkirinê daneyên nirxandî yên wekî celebê motor, hêz, voltaja, leza, çîna îzolekirinê, çîna parastinê, celebê montajê û hwd. li ber çavan bigirin.
● Em dikarin motorên taybet li gorî daxwaza xerîdar sêwirînin û hilberînin:
1. voltaja taybet, frekans û hêz;
2. çîna îzolekirinê ya taybet û çîna parastinê;
3. bi qutiya termînalê li milê çepê, serên şaftên ducar û şaftek taybet;
4. motora germahiya bilind an motora germahiya nizm;
5. li ser platoyê an li derve tê bikar anîn;
6. hêza bilindtir an faktora xizmeta taybet;
7. bi germkerê, PT100 ji bo bearing an jî pêçandinê, PTC û hwd.;
8. bi kodker, beringên îzolekirî, an avahiya beringên îzolekirî;
9. bi pêdiviya yên din re.








