Motora Karîgeriya IE2
Taybetmendî
| Rêzan | IEC60034-30 |
| Mezinahiya çarçovê | 80-355 |
| Karûabr | 0.18kW-355kW |
| Pola karîgeriyê | IE2 |
| Voltaj/frekans | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Asta parastinê | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Pola îzolekirinê / Pola bilindbûna germahiyê | F\B |
| Rêziknameyên montajê | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Germahiya hawîrdorê | -15°C -+40°C |
| Divê şilbûna nisbî ji %90 kêmtir be | |
| Bilindahî divê ji asta deryayê kêmtir ji 1000 m be. | |
| Rêbaza Sarkirinê | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Gimrig | S1 |
| Faktora xizmetê | 1.0 |
Amûrên Hilberînê
Talîmatên Siparîşê
● Ev katalog tenê ji bo referansa xerîdaran e. Ji kerema xwe biborin ku heke di hilberê de guhertinek çêbibe, dê pêşwext notên zêde neyên kirin.
● Dema ku hûn siparîş dikin, ji kerema xwe bala xwe bidin daneyên siparîşê yên wekî hêz, voltaja, leza, çîna îzolekirinê, çîna parastinê, celebê sazkirinê, û hwd. yên modela motorê.
● Em dikarin li gorî hewcedariyên we ji bo sêwirandin û hilberîna hilberên motorên taybet biçin.
1. Voltaj, frekans û hêzên taybet.
2. Çîna îzolekirinê ya taybet û çîna parastinê;
3. Aliyê çepê bi qutiya girêdanê, dawiya şaftê ducar û şaftê taybet;
4. Motorên germahiya bilind an motorên germahiya nizm;
5. Li çiya an li derve tê bikaranîn.
6. Hêza bilindtir an faktora xizmeta taybet.
7. Bi germker, bearing an jî pêçanên PT100, PTC, û hwd.
8. Bi kodker, hilgirtina îzolekirî, an jî avakirina hilgirtina îzolekirî.
9. Pêdiviyên din.









