Motorên Frenê yên YEJ
Motorên rêzeya YEJ dikarin bi lez û bez frene bikin, li ser alavên mekanîkî û makîneyên ajotinê têne bikar anîn ku li wir frenekirina bilez û rast tê xwestin.
Taybetmendî
| Mezinahiya çarçovê | 80-280 |
| Karûabr | 0.18kW-90kW |
| Voltaj/ frekans | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Asta parastinê | IP55 (motor), IP23 (firêner) |
| Pola îzolekirinê / Pola bilindbûna germahiyê | Xwaringeh/B |
| Rêziknameyên montajê | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Germahiya hawîrdorê | -15°C~+40°C |
| Divê şilbûna nisbî ji %90 kêmtir be. | |
| Bilindahî divê ji asta deryayê kêmtir ji 1000 m be. | |
| Rêbaza sarkirinê | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Gimrig | S1 |
| Faktora xizmetê | 1.0 |
Pakkirin
Agahiyên Siparîşê
● Ev katalog tenê ji bo bikarhêneran referans e. Ji kerema xwe lêborînê bixwazin ger guhertinek di hilberan de pêşwext diyarkirinek zêde çênebe.
● Ji kerema xwe dema siparîşkirinê daneyên nirxandî yên wekî celebê motor, hêz, voltaja, leza, çîna îzolekirinê, çîna parastinê, celebê montajê û hwd. li ber çavan bigirin.
● Em dikarin motorên taybet li gorî daxwaza xerîdar sêwirînin û hilberînin:
1. voltaja taybet, frekans û hêz;
2. çîna îzolekirinê ya taybet û çîna parastinê;
3. bi qutiya termînalê li milê çepê, serên şaftên ducar û şaftek taybet;
4. motora germahiya bilind an motora germahiya nizm;
5. li ser platoyê an li derve tê bikar anîn;
6. hêza bilindtir an faktora xizmeta taybet;
7. bi germkerê, PT100 ji bo bearing an jî pêçandinê, PTC û hwd.;
8. bi kodker, beringên îzolekirî, an avahiya beringên îzolekirî;
9. bi pêdiviya yên din re.








