Motora Karîgeriya IE1
Taybetmendî
| Rêzan | IEC60034-30 |
| Mezinahiya çarçovê | 80-355 |
| Karûabr | 0.18kW-315kW |
| Pola karîgeriyê | IE1 |
| Voltaj/frekans | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Asta parastinê | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Pola îzolekirinê / Pola bilindbûna germahiyê | Xwaringeh/B |
| Rêziknameyên montajê | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Germahiya hawîrdorê | -15°C ~+40°C |
| Divê şilbûna nisbî ji %90 kêmtir be | |
| Bilindahî divê ji asta deryayê kêmtir ji 1000 m be. | |
| Rêbaza sarkirinê | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Gimrig | S1 |
| Faktora xizmetê | 1.0 |
Agahiyên Siparîşê
● Ev katalog tenê ji bo agahdariya bikarhêner e. Em lêborînê dixwazin ji ber ku me berê ji guhertinên hilberê agahdar nekiriye.
● Dema ku hûn siparîş dikin, ji kerema xwe celebê motorê, hêz, voltaja, leza, çîna îzolekirinê, çîna parastinê, rêbaza montajê û hwd. diyar bikin.
● Em dikarin motorên taybet li gorî hewcedariyên xerîdaran wiha sêwirînin û çêbikin
1. voltaja taybet, frekans û hêz
2. çînên îzolekirin û parastinê yên taybet
3. bi qutiya termînalê ya çepê, serên şaftên ducar û şaftên taybet
4. Motorên germahiya bilind an germahiya nizm.
5. Bilindahiya bilind an karanîna li derve
6. Hêza bilindtir an faktorên karûbarê taybetî
7. bi germkirinê, bering an jî pêçan PT100, PTC, hwd.
8. bi kodker, beringên îzolekirî an jî çêkirina beringên îzolekirî
9. Pêdiviyên din.









