YH Marine Motors
Motorên rêza YH bi motora enduksîyonê ya sê-qonaxî ya asînkron a bi fanosê sarbûyî bi tevahî girtî ne ji bo karanîna deryayî.
Taybetmendî
| Mezinahiya çarçovê | 80-355 |
| Karûabr | 0.75kW-315kW |
| Voltaj/frekans | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Asta parastinê | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Pola îzolekirinê / Pola bilindbûna germahiyê | Xwaringeh/B |
| Rêziknameyên montajê | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Germahiya hawîrdorê | 0°C ~+45°C |
| Divê şilbûna nisbî ji %90 kêmtir be | |
| Rêbaza sarkirinê | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Gimrig | S1 |
| Faktora xizmetê | 1.0 |
Agahiyên Siparîşê
● Ev katalog tenê ji bo bikarhêneran referans e. Ji kerema xwe lêborînê bixwazin ger guhertinek di hilberan de pêşwext diyarkirinek zêde çênebe.
● Ji kerema xwe dema siparîşkirinê daneyên nirxandî yên wekî celebê motor, hêz, voltaja, leza, çîna îzolekirinê, çîna parastinê, celebê montajê û hwd. li ber çavan bigirin.
● Em dikarin motorên taybet li gorî daxwaza xerîdar sêwirînin û hilberînin:
1. voltaja taybet, frekans û hêz;
2. çîna îzolekirinê ya taybet û çîna parastinê;
3. bi qutiya termînalê li milê çepê, serên şaftên ducar û şaftek taybet;
4. motora germahiya bilind an motora germahiya nizm;
5. li ser platoyê an li derve tê bikar anîn;
6. hêza bilindtir an faktora xizmeta taybet;
7. bi germkerê, PT100 ji bo bearing an jî pêçandinê, PTC û hwd.;
8. bi kodker, beringên îzolekirî, an avahiya beringên îzolekirî;
9. bi pêdiviya yên din re.
Serlêdan
Teknolojiya hilberînê ya me pêşketî ye û em di warê hilberan de li dû nûjeniyê ne. Di heman demê de, xizmeta baş navûdengê me baştir kiriye. Em bawer dikin ku heta ku hûn hilbera me fam bikin, divê hûn amade bin ku bi me re bibin hevkar. Li benda lêpirsîna we me.








