Motorên Halkayên Slipê
Daneyên Teknîkî
| Mezinahiya çarçovê | 280-800MM |
| Karûabr | 75-3150kW |
| Voltaja nirxandî | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Rêziknameyên montajê | IM B3 |
| Asta parastinê | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Rêbaza Sarkirinê | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Hejmara stûnan | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Pola îzolekirinê | FH |
| Germahiya hawîrdorê | Bilindahî divê ji asta deryayê kêmtir ji 1000 m be; -15°C ~+40°C |
| Gimrig | S1 |
| Faktora xizmetê | 1.0 |
Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne







